Англійська за літо - Освітній центр Puzzle

Перейти до вмісту

Головне меню:

Англійська за літо

ЗИМА
 
 
АНГЛІЙСЬКА МОВА  ЗА ЛІТО
ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ
 
Хочете швидко навчитись розмовляти англійською мовою? Потрібно вивчити англійську мову, а часу обмаль? Тоді інтенсивний курс англійської мови саме для Вас!

Інтенсивний курс англійської мови дозволить вам за короткий період часу значно поліпшити навички усного мовлення, лексики і граматики. Ви зможете не тільки підтримати спілкування англійською мовою в побутових ситуаціях, а й обговорювати поточні події в країні, спортивні та культурні заходи. Інтенсивний курс англійської мови дозволяє студентам вільно спілкуватися мовою, подолати психологічний бар'єр і вийти на якісно новий рівень володіння англійською мовою.
 
Особлива структура інтенсивного курсу англійської мови дозволяє засвоювати більше інформації за більш короткий час. Інтенсивний курс підходить як тим, хто вже вивчав англійську мову так і тим, хто тільки починає її освоювати. При цьому інтенсивний курс англійської мови не відрізняється від основного за якістю засвоєння матеріалу. Як і при звичайному режимі навчання (2-3 заняття на тиждень), велику увагу приділяють повторенню, практичному відпрацюванню вивченого матеріалу.
 
Перевага інтенсивного вивчення англійської мови обумовлено не тільки економією Вашого часу, але і високою ефективністю. Займаючись на інтенсивних курсах англійської мови, Ви максимально занурюєтеся в мовне середовище: відпрацьовуєте лексику, постійно слухаєте англійську мову і спілкуєтеся нею в групі і з викладачем, що і дає високі результати вже через 2-3 тижні!Зберігаючи всі основні принципи і методи навчання в звичайному режимі (2-3 рази на тиждень), інтенсивний курс англійської мови розрахований на меншу кількість годин за рахунок більшої інтенсивності занять.
 
Ваша перевага:
  • 3 місяці прискореного курсу замість 9 місяців звичайного;
  • ВИГІДНА ціна
  • всі учбові матеріали - безкоштовно;
  • перше заняття - безкоштовно;
  • знижка 50% за попередній запис до 27 травня.
 
 

 
 
 
Записатись на курс
 
 
comments powered by Disqus
 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню