Англійська для дорослих Біла Церква - Освітній центр Puzzle

Перейти до вмісту

Головне меню:

Англійська для дорослих Біла Церква

ПРОГРАМИ
 
 
АНГЛІЙСЬКА МОВА  ДЛЯ ДОРОСЛИХ
 
Мрієте вільно розмовляти англійською мовою в будь-якій частині світу? Хочете впевнено себе почувати під час бізнес чи туристичної подорожі за кордон? Вам здається, що ви в постійно процесі вивчення мови? Вам важко втримати в голові граматичні конструкції?

Якщо ви хочете вивчити англійську мову з нуля чи підтягнути свої знання, запрошуємо на курси англійської мови в Білій Церкві, що знаходяться в освітньому центрі “Puzzle”. Вивчення англійської мови з нуля починається , як правило, саме з цієї програми, де студенти мають можливість вивчити базові мовні поняття, граматичні і лексичні аспекти мови. Під час кожного заняття ви не тільки тренуєте нові лексичні та граматичні конструкції, але і відпрацьовуєте їх в ситуаціях реального життя.

Курси англійської мови для дорослих базуються на сучасних методиках. Навчальна програма відповідає міжнародним стандартам і складається з 6 рівнів від початкового (Beginner) до продвинутого (Advanced). Вона включає цікаві і ефективні вправи, живе спілкування англійською у групі та з викладачем, перегляд відео та аудіо матеріалів, захоплюючі ігри і багато іншого. Проте вивчення англійської мови дорослими з нуля буде продуктивним лише у випадку, якщо заняття будуть систематичними і продуктивними.

Як вибрати групу і записатись на англійську мову в Білій Церкві? Зачислення в групу проходить за результатами онлайн-теста, пройшовши який, Ви зможете оцінити свій рівень володіння англійською мовою. Щоб записатись на курси англійської мови, достатньо заповнити форму онлайн-заявки на нашому сайті. Також ви можете відвідати безкоштовне пробне заняття і особисто впевнитись, що вивчення англійської мови – це дійсно цікаво і зовсім не так важко, як може здаватися на перший погляд. Англійська мова легко піддається вивченню, якщо підійти до неї правильно.

Після курсу ви:
  • вивчите до 3000 нових слів;
  • подолаєте мовний бар’єр;
  • розширите словниковий запас;
  • будите краще розуміти англійську мову на слух;
  • розвинете навики перекладу і читання;
  • підвищите свій рівень володіння англійською мовою; 
  • зможете вільно висловлювати свої думки і вести повноцінну розмову з будь-яким іноземцем.
 

 
 
 
Записатись на курс
 
 
comments powered by Disqus
 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню